Konkurs Poezji "Zainspirowani Dobrem"

-a A+

Zainspirowani Dobrem to poetycki ogólnopolski konkurs dla każdego, komu bliska jest refleksja nad sensem dobroci, empatii, wrażliwości i problemów społecznych.

Chcielibyśmy skłonić Was do zastanowienia się nad tym, czy warto kierować się słowami Ireny Sendlerowej: Każdemu, kto tonie należy podać rękę? A może we współczesnym świecie nie ma na to miejsca, by poświęcać swoje życie i energię na rzecz pomocy drugiemu człowiekowi?

Pracą konkursową są wiersze (maksymalnie 5 utworów) napisane w języku polskim, które tematyką nawiązują do idei Konkursu. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane. Przesłanie większej liczby wierszy spowoduje dyskwalifikację Uczestnika.

Więcej informacji na stronie: www.inkubatorwolontariatu.pl/zainspirowani

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.