Impreza Andrzejkowa we Lwowie

-a A+

Najbardziej oczekiwana i niepowtarzalna impreza Andrzejkowa już 29 listopada we Lwowie w klubie Picasso przy ul. Zielonej 88.

W programie różnorodne zabawy i konkursy, tańce, fotorelacja. Każdy będzie miał możliwość zrobić sobie tematyczne zdjęcie w specjalnie udekorowanym miejscu.

Liczba miejsc ograniczona, w sprawie zapisów prosimy zgłaszać się telefonicznie: +38 (068) 047 24 69 - Eugeniusz, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wejsciówki są bezpłatne!

Serdecznie zapraszamy!

Lwowski Klub "Strefa Młodzieży"

 

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.