Nasz dziennikarz zgubił torbę ze sprzętem!

-a A+

Nasz dziennikarz zostawił w środę, 27 listopada w Warszawie w drodze na lotnisko torbę ze sprzętem. Poszukiwany uczciwy znalazca!

Torba nie została zabrana z ławki przy przesiadce na przystanku Most Siekierkowski 02 (pod mostem) około godziny 19.40. Znajdował się w niej niezbędny do pracy sprzęt. Były tam rejestrator dźwięku ZOOM, aparat fotograficzny SONY, telefon, power bank, mikrofon, konwerter Irig, kable i przejściówki, pieniądze redakcyjne. Bez tego sprzętu nie może wykonywać swoich obowiązków, ponadto stracił również pieniądze, które będzie musiał oddać.

Na zdjęciu dyktafon z torby uwieczniony w Senacie w czasie VI Zjazdu Federacji Mediów Polskiej na Wschodzie 26 listopada, dzień przed zgubą.

Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Foto: przystanek Most Siekierkowski 02, BAMM Cendrowscy

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.