TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

-a A+

MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO

BOGDAN FOTIUK
osobisty numer tłumacza TP/9/19

Poświadczone tłumaczenia pisemne dokumentów, przedkładanych do placówek dyplomatycznych na Ukrainie, każdych instytucji, w tym – uczelni wyższych, w Polsce, wszędzie gdzie wymagane jest tłumaczenie, sporządzane przez tłumacza przysięgłego

Tłumaczenia ustne – naśladujące oraz symultaniczne, oficjalne i prywatne dla różnorodnych instytucji, a także obywateli polskich i ukraińskich

 Biuro:    Lwów, Stryjski Park 14, siedziba Lwowskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Kontakt:    +38 067 4380670 (Viber, WhatsApp),

                   +38 093 2588899

                   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.